Naruto ninja story (1/3) Kakashi = problém

1. prosince 2012 v 16:43 | Sweetgirl |  Naruto
Je to tady!! První oficiální Naruto povídka ( jen pro naruťáky)
Kdo ho má a jeho hlášky rád
tato povídka pro něj/ní bude blaho :D
(podle pravdivých úkazů:D...vůbec!!!)

Naruto Ninja story 1

,,Mamííí,Naruto mi rozmlátil Kakashiho loutku!"ozval se Laginy,který se s pláčem v očích koukal,jak do ní Naruto buší ze všech sil. ,,Naruto!! nech toho,nebo pujdeš ke Kakashimu pro novou!!", víš moc dobře,že ho má Laginy rád!. ,,Ani bych nevěřil, že je můj opravdový brácha.." pomyslel jsem si a přestal jsem mu loutku ničit. Nenávidím Kakashiho. Je to děsnej zvrhlík a má radši toho nafoukance Sasukeho než mě a mojí ,,holku,, Sakurku. Nejradši bych Kakashiho roztrhal,ale nemůžu,protože vždy,když se k němu přiblížim, pošle na mě ty svý nevochočený psy! A ještě k tomu na mě Laginy furt žaluje !! ,,Naruto",ozval se Minato,,pojď,pujdem si zabojovat". ,,Jasně tati" odpověděl jsem mu na to a šel jsem si balit shurikeny,kunaie a různé vychytávky. Já měl hrozné štěstí. Je pravda,že jsem s tátou bojoval nerad. Byl to 4 hokage! A to už něco znamenalo. Měl jsem štěstí,že můj kámoš Shikamaru mi vždy sestavil nějakou vychytávku,třeba : 3 kunaie v jednom ( po vyhození přeměna) pak smrtící drtič ( skočím,vytáhnu,namířím a táta by se měl chytnout do pasti) Je toho moc...Shika je děsně chytrý. Má rád mraky a je líný... To já ovšem neumím.
Seběhl jsem dolů za tátou.Byl jsem rád za klid od Laginyho,kterej ústavičně řval. Vyšli jsme s Minatem směrem na cvičiště a on prohlásil,že budeme trénovat kolektivně. Nechápal jsem,co to znamená,protože jsme byli dva a jinak bychom neměli nepřítele.Přišli jsme na cvičiště a já dostal dopal... Hádejte kdo tam byl ? No,měl na hlavě čepičku santy a usmíval se přes masku....
No nenaštvalo by vás to ? Byla tam i Sakura a docela mě naštavalo,že jen stojí a tlemí se mi,místo aby Kakashiho praštila,aby odletěl hoodně daleko.Ještě tam stojí a říká :,,Veselé Vánoce"!. To už je moc. Vrhnul jsem se na něj a snažil jsem se ho praštit. No nevím,vyvázl jsem z toho jen tak tak.Jen co jsem se na něj vrhnul naštval se na mě Minato a začal z něj chrlit oheň. Udělal ninjutsu,které jsem u něj já,ani Kakashi neviděli a jako by se v draka proměnil.Ta síla svázala mě i Kakashiho.Pak se oběvil Sakuřin květ a ten opatrně Sakuru jako obláček přenesl mimo dosah chakry. Všichni jsme se až na Sakuru tvářili užaseně. Sakura vypadala polichoceně a samozřejmě i hezky. Já se zmítal v provazech a snažil jsem se vytáhnout Kunai a přeříznout. ,,Marná snaha",narážel Minato. Jsou to chakrově provazy a ty nepřeřízneš obyčejným kunaiem." ,,Do háje,"ulevil si Kakashi a zůstal v klidu. ,,Takže",začal proslov minato ,,vy dva nejste kolektivní,nesnášíte se a jediný,koho máš z týmu rád,je Sa..." ,,JASNĚ,MLUV JEŠTĚ DÁL A HLASITĚJI,V AFRICE O TOM JEŠTĚ NEVĚDÍ!!!" zařval Naruto nakvašeně a zamračil se. ,,sviiist",ozvalo se a Kunai Narutovi proletěl těsně kolem tváře a zabodl se do trávy. ,,Naruto"řekl pomalu docela ovládající se Minato ,,nebudeš na mě sarkasticky hovořit,je ti to jasný!!" Teď vás rozpoutám a nechám vás tu o samotě okej ? Stalo se a zmizel i se Sakurou.
Minato se mezitím octnul doma a Kushina byla naštvaná. ,,Kdes byl tak dlouho?"! pak se usmála na Sakurku ,,A kdo je tohle ?" ,,Toto je Sakura Haruno,Narutova kamarádka z týmu 7". Kushina jí pohostila sušenkama a mlékem. Pak šla do vedlejší místnosti s Minatem. Minato se vrátil dost naštvaný a Kushina ještě hůř. Sakura začala být trošku nervozní..nebyla ráda v místnosti,kde se hádali lidi.
Naruto s Kakashim vstali a oprášili ze sebe trávu. Kakashi se proklínal za špatné obratné techniky,že se Minatovi neubránil atd.Naruto zase nadával na Minata,že ho spoutal taky. Pak Kakashi přestoupil k Narutovi a řekl:,, Minato je Hokage. Já,Jounin,nemůžu nesplnit Hokagův příkaz,jinak mě pěkně zmlátí,takže... Sorry Naruto :). Naruto se na Kakashiho podíval. Nebyl to nějakej jeho žertík??. Rozhodl se improvizovat.. ,,Dobrá m.Kakashi,nejste můj nepřítel...zatím" poslední slovo si řekl spíše pro sebe a usmál sse. Potom si šli spolu dát ramen.
Sakura mezitím odešla domů.Nebavilo se jí dívat na ubrečenýho laginyho,který pořád jí.Minato na ní byl hodný a ona ho měla ráda,jako třeba svého strýčka. Narutova rodina byla vskutku milá( až na Naruta).
,,ss Sakurko" ozval se hluboký vlídný hlas a ve tmě se oběvila postava.,,Co ty tak pozdě v tomhle zapadákově?" ,,Sasukéé?"
pojď za mnou... a odešli spolu..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bee Bee | 1. prosince 2012 v 18:47 | Reagovat

Super, ale takový moc narychlo a trochu to nemá hlavu a patu :D Ale je to boží, hlavně jak tam řve Naruto ,,V Africe to ještě neslyšeli" :'D

2 Kirari Kirari | Web | 1. prosince 2012 v 22:33 | Reagovat

Je to úžasné :D

3 Cherry Cherry | Web | 8. prosince 2012 v 11:34 | Reagovat

Pěkné ^^ Škoda ,že z toho neuděláš SasuSaku :-( ,no nevadí :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama